Європарламент готовий дати Британії ще одну відстрочку Brexit


Президент Європарламенту Давид Сассолі заявив про готовність надати для Великій Британії нову відстрочку дати виходу країни зі складу Євросоюзу.

За словами Сассолі, це можливо буде в тому випадку, якщо на те буде вагома причина і запит від Лондона, повідомляє НВ з посиланням на пресслужбу Європарламенту.

«Що стосується відстрочки, то Європарламент відкритий для такої можливості, якщо для цього є вагома причина або мета. Але запит на відстрочку повинен бути від Великоії Британії, і не мені коментувати політичні суперечки або правові питання, які обговорюються в Сполученому Королівстві», – зазначив він.

За словами глави ЄП, зараз в переговорах між Брюсселем і Лондоном немає прогресу.

Сассолі додав, що узгоджена 25 листопада 2018 року операція залишається «найкращою можливою», в той час як план прем’єр-міністра Бориса Джонсона не вирішує головні проблеми.

Нагадаємо, британський парламент прийняв закон, що забороняє вихід Британії з ЄС без угоди і зобов’язує уряд перенести Brexit після встановленого 31 жовтня.

У свою чергу Борис Джонсон заявив, що незважаючи ні на що, має намір вивести Британію з ЄС до 31 жовтня.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/yevroparlament-hotovyy-daty-brytaniyi-shche-odnu-vidstrochku-Brexit/” Об этом сообщает СЛЕДАК со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя